تبلیغات
طرفداران و علاشقان سید حسن نصرالله
به نام خدا
طرفداران و عاشقان سید حسن نصرالله
طرفداران و علاشقان سید حسن نصرالله
صفحه اصلی آرشیو مطالب ارتباط با مدیریت نسخه اتوم نسخه موبایل RSS
» سید حسن نصرالله: چرا عربستان در برابر اسرائیل ساکت است ... ( شنبه 8 فروردین 1394 )
» سیدحسن نصرالله: مقاومت بین نسل‌ها ادامه دارد/ اسرائیل سست‌تر از لانه عنکبوت است ... ( جمعه 10 بهمن 1393 )
» سید حسن نصرالله، موضوع پایان‌نامه رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی ( یکشنبه 16 آذر 1393 )
» سیدحسن نصرالله: هیچ خط قرمزی در جنگ با دشمن وجود ندارد ... ( پنجشنبه 23 مرداد 1393 )
» انتخابات سوریه ثابت کرد که راه حل سیاسی در این کشور با اسد شروع و به وی ختم می‌شود. ( جمعه 16 خرداد 1393 )
» سخنرانی سید حسن نصرالله ( یکشنبه 27 بهمن 1392 )
» صدای پای شکست مذاکرات ژنو ۲ به گوش می‌رسد. ( جمعه 4 بهمن 1392 )
» اگر تا شنبه جلسه مهمی برگزار نشود ژنو را ترک می‌کنیم. ( جمعه 4 بهمن 1392 )
» پیشروی چشمگیر ارتش سوریه در شهرک عدرا العملیه طی 72 ساعت آینده. ( پنجشنبه 3 بهمن 1392 )
» بررسی راز سکوت آمریکایی‌ها در برابر حمایت عربستان از تروریسم بررسی. ( جمعه 27 دی 1392 )
» تلاش ترکیه برای اصلاح رابطه با "سوریه" ( جمعه 27 دی 1392 )
» ماجد الماجد افسر عالی عربستان بود. ( پنجشنبه 26 دی 1392 )
» وزیر خارجه ترکیه خواستار خروج تمام جنگجوهای خارجی از سوریه شد. ( جمعه 20 دی 1392 )
» تکفیری‌ها حزب‌الله را عامل شکست خود در سوریه می‌دانند. ( شنبه 14 دی 1392 )
» عربستان همچنان بر طبل جنگ در سوریه می کوبد. ( شنبه 30 آذر 1392 )
لینکدونی
آمار بازدید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :
دسته بندی : اخبار مهم روز ,

محافل امنیتی رژیم صهیونیستی می گویند ایرانی ها در حملات سایبری از اسرائیل باهوش ترند.
روزنامه لبنانی الاخبار به نقل از رئیس بخش دفاع از سامانه های حساس الكترونیكی در شاباك نوشت كه ایرانی ها در زمینه جنگ سایبری از ما باهوش تر هستند و برای همین نباید آنها را دست كم بگیریم. آنها همان كسانی هستند كه پنج هزار سال پیش شطرنج را اختراع كردند.


الاخبار در ادامه به مصاحبه رونین پرگمن، كارشناس امور امنیتی با روزنامه یدیعوت آحارونوت اشاره كرد و نوشت: حملات شدیدی كه ایران به تمامی سامانه های الكترونیكی منتشر شده در سراسر اسرائیل انجام داده است. به گفته مسئولان شعبه سایبری در شاباك (سرویس امنیت داخلی رژیم صهیونیستی) نشان از پیشرفته بودن واقعا بالای ایرانی ها در این زمینه است كه ویژگی درخور توجهی به آنها می دهد. به گفته كارشناسان علاوه بر صدها هزار حمله سایبری ای كه فعالان اسلام گرا در سراسر جهان انجام می دهند، در سه سال اخیر حملات پیشرفته ای صورت گرفتند كه در سطح یك كشور است و فراتر از توانایی های یك جریان كوچك فعال اسلامی است، وقتی كه این حملات مورد بررسی قرار گرفتند مشخص شد كه چه طرفی پشت آنها است. منبع آن حملات ایران بود، آنها توانسته بودند توسط امكانات بالای خود به تاسیسات زیربنایی ما دسترسی یابند، پس از آن كه منبع حمله كشف شد ما نیروی ویژه شعبه سایبری را برای این كار بسیج كردیم تا جلوی این حملات را بگیرد و تلاش كردیم كه این حملات را خنثی كنیم. آنها واقعا قوی عمل كرده بودند و نیروهای ما نتوانستند آن دفاع لازم را در برابر حملات آنها انجام دهند.
به گزارش دیپلماسی ایرانی، وی درباره پشتیبانی هایی كه از این حملات الكترونیكی می شود نیز می گوید: پس از آن كه تاسیسات هسته ای ایران مورد حمله الكترونیكی قرار گرفتند، ایران مركزی را برای هماهنگی های الكترونیك در مراكز سایبری با هدف دفاع از تاسیسات الكترونیك حساس خود راه اندازی كرد، اما هدف مخفیانه دیگری نیز برای خود تعریف كرد كه حمله به تاسیسات الكترونیكی طرف های دشمن از جمله آنها بود. در همین چارچوب بود كه سه ماه پیش لئون پانه تا، وزیر دفاع ایالات متحده آمریكا، ایران را متهم كرد كه یك سری حملات منظم الكترونیكی به تاسیسات الكترونیكی بانك های آمریكا انجام داده است.
الاخبار خاطرنشان كرد: اسرائیل برای حمایت از تاسیسات الكترونیكی اسراتژیك وابسته به نهادهای مالی و بانكی خود فهرستی را تهیه كرده و گفته است كه این تاسیسات نیاز به حمایت های سایبری شاباك دارند، به همین منظور نیز قانونی را به كنست، پارلمان اسرائیل فرستاده كه در حال حاضر در كمیسیون داخلی و كمیته خارجی و امنیت وابسته به كنست قرار دارد و در دست بررسی است. در همین رابطه شعبه سایبری شاباك به خصوص در زمینه دفاع از سامانه های حساس الكترونیك در این رژیم در حال استخدام مجموعه ای از هكرهای جوان است تا در شعبه مركزی شاباك كه به همین منظور تدارك دیده شده است، به فعالیت بپردازند. هدف از فعالیت آنها تنها خنثی سازی حملات سایبری به تأسیسات الكترونیكی تاسیسات مهم كه می توانند وضعیت اسرائیل را مختل كرده و این رژیم را در حالتی از فلج قرار دهند، مانند شركت های برق، ارتباطات و آب و فاضلاب است. همچنین این شعبه وظیفه دارد كه تمامی اطلاعات لازم درباره برخوردهای الكترونیكی و جنگ در دنیای سایبری را جمع آوری كند.

.:: ارسال مطلب توسط عاشقان سید حسن نصرالله در تاریخ یکشنبه 3 دی 1391, 07:37 ب.ظ


نظرات :
نظرسنجی
صفحات جانبی
لینکستان